PROFIL 

Branislav Fábry - webdesigner, grafik, fotograf Současnost

Jsem webdesigner a specializuji se svou tvorbou zejména na firemní a soukromé www prezentacee-shopy.
Působím v oboru již 17 let a v průběhu toho jsem vytvořil více než 50 webových prezentací a asistoval u dalších 20-ti projektů.
Snažím se dlouhodobě držet příznivou cenu za nadstandardní služby, aby si kvalitní design internetových stránek mohly dovolit i menší firmy, živnostníci, či jednotlivci.

Design webových stránek z mé tvorby se vyznačuje originalitou, precizností v detailu, čistotou a přehledností. Stránky tak působí solidním a reprezentativním dojmem, který uspokojí nejednoho zákazníka.
Mám k nahlédnutí bohaté reference.

Sonda do minulosti

Jako mladý nadšenec do internetové tvorby působím v oboru od roku 1998, kdy jsem se zabýval studiem počítačové grafiky a internetových technologií a coby kreativec jsem se zaměřoval na animovaní internetového obsahu.

Následně jsem byl zaměstnancem dvou internetových firem, které však nesplnily mé očekávání a kýžený rozvoj. Od poloviny roku 2001 jsem se osamostatnil a šel vstříc svému tvůrčímu osudu, abych naplnil tak svou vizi. Zakladám vlastní firmu na výrobu internetových stránek zaměřenou na klienty, kteří kromě funkčnosti žádají kvalitní či zajímavý design.
Od té doby jsem vytvořil pevnou základnu klientů, přičemž nektěří jsou spokojeni s mými službami již přes 10 let.

Vize budoucnosti

Mou nejvyšší prioritou je zachovávat vysoký standard poskytovaných služeb mým stávajícím i budoucím klientům. Mému osobnímu přístupu se nevyrovná sebelepší obchodní partnerství, či "levná" nabídka. Když svého klienta dobře znám, mohu mu nabídnout lepší řešení na míru jeho potřeb, a v rozumných termínech.

Zárověň se snažím rozvíjet nové nápady, poznávat nové metody a vzdělávat se v nových trendech, abych mohl svým klientům nabídnout vždy to nejlepší řešení za rozumnou cenu.

Jako novinku můžete u mě poptávat responzivní web, který umí změnit vizuál stránek dle velikosti obrazovky. Tím je zajištěna lepší čitelnost na chytrých telefonech a tabletech.


Branislav Fábry alias Dhakra - webdesigner, grafik, fotograf
NAHORU